Flint Tønsberg Cup søker nye medlemmer til arrangørgruppa! – Flint

Flint Tønsberg Cup søker nye medlemmer til arrangørgruppa!

Flint Tønsberg Cup er et av årets høydepunkter, og for å gjennomføre cupen trenger vi engasjerte personer til arrangørgruppa. Vi søker nå nye krefter – spesielt fra de yngre årgangene, men alle er velkomne!

Dette er en fantastisk mulighet til å bidra til et stort idrettsarrangement, bli kjent med andre engasjerte personer og være med på å skape en flott cupopplevelse for både spillere og publikum. Opplæring og oppfølging gis til alle som trenger det!

Vi trenger personer til følgende roller:

Hallansvarlige – Slagenhallen (2 personer)

• Være til stede under cupen og sørge for at alt går som det skal.

• Ta imot lag, dugnadsvakter og dommere, svare på spørsmål og passe på at kampene spilles til riktig tid.

• Slagenhallen er cupens hovedarena, så her skjer det mye! Vi søker derfor to personer som er strukturerte og kan håndtere flere oppgaver samtidig.

Hallansvarlige – Nøtterøyhallen (1-2 personer)

• Samme oppgaver som i Slagenhallen, men i en mindre hall.

• Én person kan fint klare jobben alene, men det er hyggelig å være to.

Hovedsekretariatet (3 personer)

• Være med på å lage kampoppsett og håndtere sekretariatsarbeid under cupen.

• Noe datakunnskap er en fordel.

Ansvarlig for dugnadslister (1 person)

• Sette opp dugnadslister i forkant av cupen.

• Jobben gjøres i hovedsak før cupen, og det er ikke nødvendig å være til stede under selve arrangementet.

• Bør ha sans for excel og tabeller.

Vil du være med og bidra? ( Dette bidraget teller også som dugnad under vår cup )

Ta kontakt med oss for mer informasjon! Vi håper å få med oss engasjerte personer som vil være med på å gjøre Flint Tønsberg Cup til en suksess også i år.

Ta kontakt med leder for Flint Tønsberg Cup Alina Andersen på : alina(a)flinthandball.no

Sammen skaper vi en fantastisk cupopplevelse!